Lietuvių dizainerių paltai: kokybė, kurios kartais taip norisi…

Norint atrodyti stilingai tikrai nereikia skirti labai daug investicijų. Tai – klaidingas mąstymas. O ir taip galvoja dažniausiai tos moterys, kurios paprasčiausiai niekada realiai nebandė komplektuotis drabužių. Dar viena klaidinga nuomonė, kad atrodyti žavingai galima tik šiltuoju metų laiku, kadangi vėsesnėmis dienomis lauko drabužiai paprasčiausiai paslepia viską, kas yra po jais. Tikrai ne, kadangi paltai taip pat gali padėti atrodyti puikiai.

O lietuvių dizainerių kuriami paltai moterims dažniausiai atima žadą, kadangi klasika puikiai suderinama su išmanumu, o genialumas su paprastumu.

Prisitaikymas prie lietuviško klimato

Vietoj to, kad rinktumėtės užsienio dizainerių darbus siūlome pasigrožėti lietuvių gaminiais. Bene pats didžiausias privalumas, kuris turėtų paskatinti Jus rinktis būtent lietuvių „kilmės“ paltus yra tai, kad jie sukurti pagal lietuvišką klimatą, tad ir pritaikyti būtent lietingoms ir šaltoms žiemoms. Štai net ir funkcionalus bei šiltas drabužis gali atrodyti labai puikiai. Kiekvieno dizainerio darbas yra sukurti stilingą drabužį, kuris puikiai derėtų prie skirtingų žmonių, tačiau derindamiesi prie lietuviško klimato jie tarsi sukuria tą tobulą drabužio sintezę, kuri gali padėti tiek atrodyti, tiek jaustis net ir gana vėsiomis žiemos bei rudens dienomis tobulai.

Klasika, kuri kvepia modernumu

Žinoma, dizaineriai dažniausiai skatina rinktis kuo įmantresnių formų drabužius, kadangi nors ir klasika metai iš metų yra tobulas pasirinkimas, visgi, nereikia bijoti ir modernių sprendimų, kurie padėtų pilką rudenį atrodyti puikiai. Tam vėlgi, geriausiai tinka rudeniniai lietuvių dizainerių sprendimai, kurie padeda sukurti tobulą visumą puikiai derančia prie oro. Taigi, net  ir ryškesni ir akis traukiantys paltai vis dar išlieka kažkuo paprastesniu ir būtent tokie, kokie labiausiai patinka lietuviams. Paprasčiausiai labai ryškios spalvos daugeliui neatrodo labai geras pasirinkimas, kadangi pilkame fone jie gali trikdyti ir neleidžia puikiai jaustis. Tuomet geriausia alternatyva ir tampa tų dizainerių darbai, kurie gyvena toje aplinkoje, kuriai kuriami drabužiai ir tuo pačiu puikiai supranta tuos žmones, kurie tuos drabužėlius nešios

Kai pasirinkimas platus – tereikia ieškoti to, kas Jums geriausiai tinka

Moteriški paltai gali būti ir patys paprasčiausi, patys minimalistiškiausi, tačiau tikrai atrodyti labai žavingai ir dažniausiai patraukti dėmesį. Tuo pačiu jie gali būt labai ryškūs ir labai ekstravagantiški ir traukti aplinkinių žmonių akis tokiu atveju, kai moteris žygiuoja gatve. Realiai svarbiausia yra tai, kad kiekvienas ras tokią aprangą, kuri jam labiausiai patinka ir su kuria jis jaučiasi geriausiai. Kadangi šiuo metu internetinėse prekybos platformose pasirinkimas yra labai platus – tai padidina tikimybę, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. O kai pasirinkimas toks platus ir stiliaus prasme juntama tokia puiki sintezė – galutinis rezultatas taip pat dažniausiai išlieka paprasčiausiai tobulu.

O kas labiausiai tinka man?

Paltai moterims tokie įvairūs ir tokie skirtingi, kad net ir pati neįprasčiausia asmenybė, kuri turi labai specifinius poreikius, gali būti tikra, kad jai pavyks rasti tai, kas geriausiai atitinka jos charakterį. Svarbiausia atsiminti, kad šis drabužis bus dėvimas kiekvieną dieną ir tokiu atveju jis turi būti ne tik labai stilingas, tačiau ir patogus. Kadangi paltai moterims dažniausiai ir kuriami tokie, kad būtų galima sistemingai suderinti funkcionalumą su stiliumi – telieka rasti tokį, su kuriuo konkrečiai Jūs jausitės geriausiai ir kuris leis Jums jaustis taip, tarsi dėvėtumėte antrą oda, kuri puikiai prisitaiko tiek prie Jūsų odos, tiek prie Jūsų charakterio.